"Veikdami išvien pasieksime daugiau nei veikdami atskirai!"

PINIAVOJE ĮŽIEBTA KALĖDINĖ EGLUTĖ

Piniavos gyventojų bendruomenės valdybos skelbimas ir šiemet sukvietė mus kartu pabūti įžiebiant Piniavoje kalėdinę eglutę.Gruodžio 13-ąją rinkomės prie pokylių salės, kur mūsų pamėgtame kampelyje puikavosi 10 metrų aukščio žaliaskarė. 17 valandą įžiebta kalėdinė eglė suspindo įvairiomis girliandomis,sužibo žaisliukai.Eglę įžiebė bendruomenės pirmininkas Zigmantas Babilas ir verslininkas bei politikas Jonas Katinas.Čia prie eglutės buvo pasakyta daug šiltų žodžių.

Ir jaunas, ir senas,ir mažas deklamavo eiles, dainavo dainas apie artėjančias šventas Kalėdas. Visi buvo pavaišinti, pamaloninti saldainiais, kuriuos iš Laplandijos Kalėdų  Senelis perdavė J.Katinui atvežti geriesiems, kūrybingiems, darbštiems Piniavos žmonėms.

Pasibuvę prie eglutės ėjome i Piniavos bendruomenės namus. Čia mūsų ansamblis“Svaja“ gražiai sugiedojo keletą giesmių apie Kalėdas, buvo deklamuojami eilėraščiai, prie arbatos puodelio ir pyragėlių pasakojama apie Kūčių ir Kalėdų papročius. O kiek čia buvo pasakyta ir įminta mįslių, kiek įvairių nuotykių, belaukiant švenčių!

Visi grįžome į namus su gera nuotaika ir esame dėkingi mūsų bendruomenės valdybai, nariams ir visiems piniaviečiams, prisidėjusiems prie šios šventės organizavimo.

 

Elena GERULYTĖ-KUKIENĖ


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *


*