"Veikdami išvien pasieksime daugiau nei veikdami atskirai!"

Trečiasis žirgų konkūras Piniavoje skirtas Baltijos kelio metinėms paminėti

                                     Saulėtą ir šiltą rugpjūčio 26 – osios popietę jau trečią kartą Piniavos bendruomenė ir svečiai rinkosi į gražų renginį – žirgų konkūro varžybas skirtas Baltijos kelio 28 –osioms metinėms paminėti ir Piniavos taurei laimėti. Jose dalyvavo nemažai raitelių iš įvairių Lietuvos žirgynų.

                      Renginio metu gausus būrys piniaviečių ir miesto svečių rinkosi prie laumžirgio, kur galėjo stebėti ten vykstančius žirgų ir raitelių pasirodymus. Rungėsi tiek profesionalai, tiek mėgėjai. Konkūrų aikštėje vyko kovos dėl trijų taurių. Pirmasis konkūras buvo skirtas Panevėžio seniūnijos taurei laimėti, antrasis –  UAB „Pas Katiną“ taurei laimėti, trečiasis – Piniavos taurei laimėti. Varžybose teisėjavo Lina Kazokienė.

                      Po pasirodymų taures ir piniginius prizus raiteliams įteikė Panevėžio seniūnijos seniūnas Saulius Skrebė ir Piniavos valdybos pirmininkas Zigmantas Babilas. Žirgams buvo prisegtos Piniavos bendruomenės valdybos narės Danguolės Bulbenkovienės sukurtos rankų darbo rozetės. Piniavos taurę laimėjusi raitelė ir jos  žirgas gavo dovanų didžiulį vainiką iš avižų ( vainiko autorė – Piniavos valdybos narė Jolita Rapšienė). Toks pat vainikas buvo įteiktas ir Piniavos bendruomenės pirmininkui už puikų renginį.

                      Žirgai varžėsi ne tik konkūrų aikštėje, bet ir už jos ribų. Visos šventės metu vyko gražiausio žirgo rinkimai. Kadangi žirgai labai mėgsta obuolius, tad ir žiūrovai už labiausiai patikusį žirgą balsavo mesdami obuolius prie lentelių su žirgų vardais. Daugiausia obuolių (t. y. balsų) pelnė ir gražiausio žirgo rinkimus laimėjo žirgas – Churma.

                      Žirgų konkūrų varžybų svečiai ne tik gėrėjosi raitelių miklumu bei žirgų eiklumu, bet ir galėjo įsigyti ekologiškų produktų, patys mažiausieji šventės dalyviai jodinėjo šauniais poniais, galėjo išsipuošti veidukus. Na, o pertraukėlių metu ir po apdovanojimų svečius linksmino renginio vedėjas ir atlikėjas Vaidas Dzežulskis bei Eglė Hokušaitė.

                      Po renginio visi liko kupini įspūdžių, pilni emocijų ir geros nuotaikos.

                      Renginio organizatoriai nuoširdžiai dėkoja visiems prisidėjusiems prie šventės rengimo ir tikisi jos kitąmet vėl visi galės džiaugtis tokiu pat renginiu.


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *


*