"Veikdami išvien pasieksime daugiau nei veikdami atskirai!"

Piniavoje gyventi gera!

Rugsėjo 11 d. Piniavoje praūžus neįtikėtinai smagiam renginiui emocijos vis dar verda. Sutelkę jėgas gyventojų bendruomenė, savanoriai, Paįstrio kultūros centras, gausus būrys baikerių, amatininkai galime drąsiai sakyti: „Renginys pavyko!“ Nė nereikia pasakoti, kad daugelis įsigijo puikių  amatininkų dirbinių, medaus, vaistažolių, pintų krepšių, riešinių, papuošalų ir gardumynų. Edukacinių užsiėmimų metu lipdė iš molio, gaminosi papuošalus. Piniavoje griaudėjo baikerių iš viso Aukštaitijos regiono ir Kauno kolona. Skambėjo grupės JAM BAND muzika, vakare scenoje pasirodė legendinė roko grupė „Poliarizuoti stiklai“, kuri savo 35-erių metų veiklos jubiliejų pradėjo švęsti Piniavoje.

Renginyje pasirodė ir jaunoji muzikos atlikėjų karta: popmuzikos grupė HOPE, solistės Faustė Černytė ir Gustė Mickytė. Ritmingai šokio sūkury šėlo šokio studija FIVA.

Žinoma, šis Piniavos naujo veido pristatymas tiesiog negalėjo įvykti be balsingojo Piniavos moterų vokalinio ansamblio SVAJA su visuomet nuotaikinga vadove Silvija Tamoliūniene.

Linksmybes renginio žiūrovai ir dalyviai pabaigė vakare žiūrėdami kiną po atviru dangumi „Ir visi jų vyrai“, kurį dovanojo renginio partneris kino centras GARSAS.

Didžioji naujiena, didysis bandymas, didžioji premjera – karučių varžybos DIDŽIOSIOS LENKTYNĖS, kurios įvyko! Ir pavyko puikiai! Buvo neapsakomai įdomu žiūrėti, kaip įnirtingai komandos skriejo per kliūtis vingiuotais naujosios aikštės takeliais. Nepaprastai gražu buvo stebėti ir įvertinti kiekvienos komandos pasirengimą, vaidmenis ir kuriamus įvaizdžius. Šios lenktynės suartino ne tik tėvus su vaikais, kaimynus, giminaičius, bet net ir nepažįstamuosius, kurie tiesiog renginio dieną nusprendė kartu išbandyti jėgas varžybose. Rungtis buvo dėl ko. Prizinis fondas tikrai gausus – daugiau kaip 700 eurų. Dosniais prizais, įsteigtais Panevėžio rajono savivaldybės visuomenės sveikatos rėmimo programos lėšomis, buvo apdovanotos ne tik pirmąsias tris vietas užėmusios komandos. Publikos mylimiausia komanda plojimais ir palaikymo šūksniais išrinkta Raudonkepuraitės komanda, kurioje jėgas suvienijo netgi pats vilkas su Raudonkepuraite. Prizininkai namo išriedėjo su naujutėlaičiais karučiais. Antrojo turo nugalėtojai buvo apdovanoti piniginiais prizais ir taure, kuriuos įsteigė renginio rėmėjas UAB „Vaidmonta“. Visų žiūrovų dėmesį daugiausiai prikaustė ne tik greičio reikalaujančios rungtys, bet ir padangų vežimo užduotis, kurioje prireikė ir nemažai sumanumo. Komandos „Gero vėjo“ narys į karutį sudėjo net 18 padangų, kurias labai atsargiai ir lėtai, visa laimė – sėkmingai, atvežė iki finišo. Žiūrovai ir lenktynių varžovai įsitikino, kad ne visada karučių varžybose pagelbės variklis, kad ir koks didelis karutis būtų. Pasilinksmino visi!

Girdėjosi renginio žiūrovų šnekos, kurių klausant galima spėti, kad ateinančiais metais komandų bus bent dvigubai daugiau. Ir dar iki šiol nenutylant kalboms apie įvykusį renginį, vis dar skriejant žinutėms su padėkomis ir džiugesiu, iš tikrųjų drąsiai ir garsiai galiu sakyti –  Piniavoje gyventi gera!

Renginio akimirkos vaizdo  GNTV siužete https://www.facebook.com/gntvhd/videos/1223097798157795.

Renginį finansavo: Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministerija, Panevėžio rajono savivaldybė, UAB „Vaidmonta“ ir dar daug geros valios žmonių.

Renginį organizavo: gyventojų bendruomenė „Piniava“, Paįstrio kultūros centras.

Renginio vedėja Agnė Šablinskienė.

Tekstą parengė Paįstrio kultūros centro kultūrinių renginių organizatorė Agnė Šablinskienė.


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *


*