"Veikdami išvien pasieksime daugiau nei veikdami atskirai!"

Piniavoje surengtas šaškių turnyras

Sausio 31 d., sekmadienį, Piniavoje buvo surengtas tradicinių šaškių turnyras. Į ankštas Gyventojų bendruomenės „Piniava“ patalpas suvažiavo virš 60 šio žaidimo entuziastų iš įvairių Lietuvos vietų.
Tokia dalyvių gausa nustebimo ne tik varžybas iniciavusį Julių Zlataravičių, bet ir varžybas stebėti atvykusius Piniavos gyventojus. „Džiugu matyti, kad į mūsų nedidelę gyvenvietę pasivaržyti prie lentos šaškių mylėtojai atvyko ne tik iš Panevėžio, Kupiškio, Pakruojo, Šiaulių, Kauno, bet net gi iš Alytaus, Zarasų bei kitų šalies miestų ir miestelių“, – varžybų atidarymo metu sakė Piniavos gyventojų bendruomenės valdybos pirmininkas Zigmantas Babilas.
Iš viso apie 7 valandas trukusios varžybos vyko pagal Lietuvoje popoliariausias rusiškų šaškių taisykles. Prie 64-ių langelių lentos kiekvienas varžybų dalyvis turėjo sužaisti 9-ias partijas. Kiekvienam turui buvo skirta iki 30 min.
Varžybų nugalėtoju, įveikęs 7 varžovus ir pasiekęs dvi lygiasias (viso 8 taškai), tapo Ramūnas Viskantas iš Kauno. Moterų tarpe geriausią rezultatą pasiekė Genovaitė Bukauskienė, taip pat iš Kauno. Tarp varžybose dalyvausių senjorų pirmąją vietą užėmė Valdas Veršulis, atstovavęs Anykščių komandą.
Visi varžybų prizininkai buvo apdovanoti taurėmis. Organizatoriai taip pat neužmiršo pagerbti vyriausiųjų ir jauniausiųjų turnyro dalyvių. Visi kiti, šį kartą tarp nugalėtojų nepatekę žaidėjai, džiaugėsi atminimo medaliais.
Turnyro organizatorių teigimu, šis renginys pavyko puikiai ir tikimasi dar ne kartą šaškių žaidimo mėgėjai bus pakviesti pasivaržyti į nedidelę Piniavos gyvenvietę.
Gyventojų bendruomenės „Piniava“ informacija
Pauliaus Babilo nuotraukos
01 - Treniruotė prieš startą 02 - Pasiruošimas varžyboms 03 - Salėje vos telpa visi dalyviai 04 - Varžybų akimirka 05 - Varžybų akimirka 07 - Varžybų akimirka 08 - Paskutinė partija prie stipriausiųjų lentos 09 - Aptariami rezultatai 10 - Apdovanojamas varžybų nugalėtojas 11 - Gyventojų bendruomenės Piniava patalpos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *


*