"Veikdami išvien pasieksime daugiau nei veikdami atskirai!"

2021-07-28 Piniavoje vyko gyventojų bendruomenės susirinkimas

Liepos 28 dieną Piniavoje vyko gyventojų bendruomenės „Piniava“ ataskaitinis – rinkiminis susirinkimas. Labai gaila, kad susirinko mažai žmonių, teko padaryti pertrauką ir tuomet rengti pakartotinį susirinkimą.

                      Susirinkime dalyvavo kviestinis svečias Panevėžio rajono savivaldybės vicemeras Antanas Pocius. Kalbėjo apie viešųjų erdvių sutvarkymą Piniavoje, tvarkomas gatves, nuo rudens planuojamas atliekų rūšiavimo naujoves gyventojams ir daugelį kitų aktualių klausimų Piniavos bendruomenei, atsakė į visų susirinkusių užduodamus klausimus.

                      Bendruomenės pirmininkas Zigmantas Babilas pristatė valdybos ataskaitą, pasidžiaugė jau pabaigtais darbais viešųjų erdvių sutvarkyme, jo žodžiais tariant gal ir ne viskas pavyko taip kaip norėtųsi mums visiems, bet reikia džiaugtis tuo ką turime, ko pavyko pasiekti bendra visų savanoriška veikla.

                      Pirmininkas dėkojo visai valdybos komandai dirbusiai kartu,  Piniavos moterų ansambliui „Svaja“, Piniavos bibliotekininkei Jolantai Šimeliūnienei už didelį indėlį Piniavos bendruomenei, įvairias vykdomas veiklas bibliotekoje, bendruomenės nariams Stefanijai Kriauzienei, Karoliui  Vegiui, Marytei Klingienei, Donatui Čemeriui už pagalbą ir visiems kitiems vienaip ar kitaip prisidėjusiems prie sumanymų įgyvendinimo. Tik nuoširdaus darbo ir mūsų visų pastangų dėka Piniava vis gražėja, joje gera gyventi.

                      Susirinkimo metu buvo pateikta bendruomenės finansinė ataskaita ir revizijos komisijos ataskaita.

                      Kadangi šie metai bendruomenei rinkiminiai taip pat buvo išrinkta nauja valdyba ir valdybos pirmininkas. Susirinkusieji į valdybą siūlė naujus narius ir jau buvusius tęsti savo pradėtus darbus. Taip, balsuojant,  buvo išrinkta nauja valdyba, o po to ir bendruomenės pirmininkas. Juo visų susirinkusių bendruomenės narių pageidavimu vienbalsiai vėl išrinktas Zigmantas Babilas. Pats pirmininkas jau norėjo perleisti savo vietą kažkam kitam, tačiau norinčiųjų tęsti jo pradėtus darbus neatsirado, o ir žmonės  džiaugėsi pirmininko su komanda nuveiktais darbais bei labai prašė dar pabūti pirmininku bent iki kitų bendruomenės valdybos rinkimų. Sėkmės ir naujų kūrybinių idėjų išrinktai valdybai, didesnio bendruomenės narių aktyvumo renginiuose ir kitose veiklose.

                      Po susirinkimo visų laukė edukacija „Šakočio kepimas“. Joje Vitalijus Želnys iš Lėno pristatė visą šakočio atsiradimo istoriją, kepimo tradicijas, kepimo būdą. Žaidėme žaidimą, už teisingai atsakytus Vitalijaus pateiktus klausimus žiūrovai gavo prizus, o už neteisingus „atliko bausmę“ klūpėdami ant žirnių. Po to visi susirinkusieji ne tik žiūrėjo kaip kepamas šakotis, bet patys prisidėjo prie kepimo, kas suko volą, kas pylė tešlą, o kas su smalsumu žiūrėjo ir laukė kada gi galės paragauti dar šilto, ką tik iškept o, nepaprastai skanaus šio gardumyno.

                      Tai buvo puikus ir pilnas geros nuotaikos, gerų emocijų, turiningai praleistas vakaras.

NUOŠIRDUS AČIŪ VISIEMS DALYVAVUSIEMS!!!


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *


*